Netmarble’ın sevilen oyunu MARVEL Future Fight, bugün itibariyle 4’üncü yaşını kutluyor. Dünya çapında 100 milyon oyuncusu bulunan oyun, yıldönümüne özel etkinlikler ve hediyelerle hayranlarını sevindirecek. Ayrıca MARVEL Future Fight’ın yıldönümüne özel hazırlanan bilgi grafiğiyle oyunun 4 yıllık öyküsünden ilginç notlar da paylaşılıyor.

Netmarble Corp., bugün sevilen oyunu MARVEL Future Fight’ın dördüncü yıldönümünü dünya çapındaki 100 milyon oyuncusuyla kutluyor. Netmarble, bu özel dönüm noktasını anmak için oyuncular için çeşitli oyun içi etkinlikler düzenlerken, bazı ilginç bilgileri de bir bilgi grafiği şeklinde paylaşıyor.

MARVEL Future Fight’ın detayları bilgi grafiğinde saklı

MARVEL Future Fight, nisan 2015 tarihinde piyasaya çıktı ve sürekli olarak yapılan aylık güncellemeleri, yeni kahraman eklentileri ve ilginç içeriğiyle uzun süreli bir başarı yakaladı. Bu yıl Nisan ayında toplam 100 milyon kez indirilme sayısına ulaştı.

Bilgi grafiğine göre, MARVEL Future Fight’ta şu ana kadar toplam 187 karakter ve 203 üniforma güncellendi. Ayrıca oyuncuların sahip olduğu karakterlerin sayısı bir milyar ve tüm oyuncuların toplam oyun süresi ise 40 bin yıl. Bilgi grafiğinde ayrıca Baş Düşman Thanos’a kaç defa meydan okunduğu ve Gölgediyar Tahtları’nı en fazla ele geçirmiş oyuncunun kaydı da bulunuyor.

Yıldönümüne özel hediyeler oyuncuları bekliyor

Ayrıca MARVEL Future Fight, dördüncü yıldönümü kutlamak için çeşitli etkinlikler de sunuyor. Öncelikle 4. Yıldönümü Geri Sayım Etkinliği’yle oyuncular her gün özel ödüller kazanabilecek. En son günde ise oyuncular Seçici: Kategori-2 Karakter kazanma imkanı bulacak.

Ayrıca 30 Nisan’dan itibaren 4. Yıldönümü 8 Hafta Giriş Etkinliği olacak. Oyuncular 6 Yıldız Mega Rütbe Atlama Bileti gibi ödüllerle 6 Yıldız Kara Dul, Hulk ve Demir Adam gibi kahramanları elde edebilecekler. Ayrıca Avengers Özel Etkinlik Görevine her gün katılan oyuncular Kategori-2 Mega Yükseltme Bileti kazanabilecek.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here