1 milyon kullanıcıyı aşan Bundle, doğal reklam modellerini kullanıma sundu

0

1 milyondan fazla kullanıcısı olan tüm haber ve içerik kanallarını bir araya toplayan Bundle, yeni duyurduğu özellik ile doğal reklam modellerini kullanıma sundu.

Bundle’ın sunduğu yeni reklam modelleri, markanın renkleri ve kurumsal kimliği ile tamamen özelleştirilebiliyor. Html ve video kullanımına olanak tanıyan bu 5 farklı reklam modeli ile Bundle, markaların zengin içerikli reklam formatlarıyla müşterilerine doğrudan ve etkili şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Bundle’ın doğal (native) reklam modelleri

Eticarete Özel: E-ticaret sitelerinin ve satış odaklı markaların fırsat ürünlerini tanıtabileceği bir vitrin görevi gören bu model, markalara ve ürünlere göre uyarlanabiliyor. Aynı zamanda ürün bilgisini XML beslemeleri üzerinden alarak dinamik olarak güncellenecek şekilde yayın yapılabiliyor.

Tam Ekran Video: Özellikle video reklam formatını tercih eden markaların favorisi olan bu model, markayı ve ürünü kullanıcıya tanıtmanın en etkili yollarından biri.

Galeri Formatı: Görsel hikaye anlatımı için en uygun platformlardan biri olan Bundle, ürünün ve markanın kendisini en güçlü şekilde ifade etmesini sağlayabileceği sağdan sola kaydırmalı görselleri sergileyebileceği çözümler sunuyor.

Tek Sayfa: Tam ekranda markanın göstermek istediği sayfayı görebildiği ve tüm markalar için uygun olan etkili bir reklam modeli.

Web Sitesi / Mobil Uygulama Yönlendirme: Doğrudan karşılama sayfası ya da uygulama mağazasına yönlendirme yapmak isteyen markalar içinse web sitesine ya da mobil uygulamaya yönlendirme seçeneği sunuluyor.

Ayrıca Bundle, native reklam modelleri haricinde Kurumsal İletişim ve İçerik Pazarlaması dikeylerinde de yeni çözümler sunuyor. Bu reklam modellerinden faydalanmak için hello@bundlenews.co adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Yorum yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here