Bulut tabanlı ön muhasebe platformu NKolayOfis, kağıt fatura süreçlerini buluta taşırken, 15 bankayla kurulan entegrasyon sonucunda şirketlerin tüm hesaplarını tek ekrandan gerçek zamanlı yönetmelerini sağlıyor.

KOBİ’lerin dijital dönüşüm süreçlerini hızlandıran yerli çözümler, e-Fatura geçişi için gerekli hazırlıklarını tamamladı. Türkiye’nin önde gelen girişim fonlama kuruluşlarından StartersHub ve TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil’den aldığı yatırım sonrası Ar-Ge çalışmalarını hızlandıran NKolayOfis, geliştirdiği çözümü yeni özellikler ekleyerek güncelledi. 1 Ocak 2019 itibarıyla yürürlüğe girecek düzenleme kapsamında e-Fatura ve e-Arşiv zorunluluğunun genişletilmesiyle birlikte, KOBİ’lerin bu ihtiyacına yanıt vermek isteyen NKolayOfis, e-Fatura ve e-Arşiv uygulamalarının entegrasyonunu tamamladı.

Kolay ve anlaşılır arayüz: NKolayOfis

NKolayOfis üyesi işletmeler, e-Fatura takibini bulut tabanlı ön muhasebe çözümü üzerinden gerçekleştirebiliyor. Kağıt faturanın saklanması ve müşteriye iletilmesine ilişkin giderlerin ortadan kalkmasıyla birlikte, NKolayOfis e-Fatura kullanan işletmelere yüzde 90’a varan oranlarda maliyet tasarrufu sağlıyor. Müşterilerine farklı para birimlerinde fatura kesmek, sipariş ve teklif vermek isteyen KOBİ’ler, NKolayOfis’in kolay ve anlaşılır arayüzü üzerinden tüm bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. NKolayOfis’in Türkiye’nin önde gelen 15 bankasıyla kurduğu entegrasyon sayesinde, tüm banka hesapları ve nakit akışı tek ekran üzerinden takip edilebiliyor.

Proje bazlı kârlılık analizi

Şirketin finansal durumu ve gelir-gider dengesi NKolayOfis üzerinden anlık olarak kontrol edilirken, yeni versiyonla birlikte gelen özellik sayesinde proje bazlı kârlılık takibini yapmak da mümkün oluyor. İşletmeler böylece planlanan bir projenin maliyetlerini daha isabetli hesaplayarak, bütçelendirmeleri kârlılığı gözetecek şekilde gerçekleştiriyor.

NKolayOfis Ekibi

Çalışan ve tedarikçi ödemeleri de bulutta

Alınan yatırım sonrası Ar-Ge faaliyetlerini hızlandırarak, Türkiye’de iş yapan KOBİ’lerin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayacak geliştirmeler yaptıklarını vurgulayan NKolayOfis Kurucu Ortağı Rauf Gökhan Boyana, bir sonraki adımda ödeme emirlerini buluta taşıyacaklarını açıkladı. Boyana, “Türkiye İş Bankası ile yaptığımız entegrasyon sayesinde şirketler, çalışanlarına veya tedarikçilerine yönelik ödeme emrini doğrudan NKolayOfis üzerinden verebilecekler. Böylelikle KOBİ’ler tüm finans süreçlerini tek ekrandan, açık ve net bir arayüzle yönetebilecekler.” diye konuştu.

Yorum yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here