Kitapyurdu, yeni chrome eklentisiyle en uygun kitabı bulmanızı sağlayacak

Türkiye’deki en büyük e-ticaret sitelerinden Kitapyurdu, yeni bir Chrome eklentisi yayınladı.

Müşterilerine en cazip kitap fiyatlarını sunmayı amaçlayan Kitapyurdu Fiyat Asistanı, internette kitap ararken yukarıda şık bir bar olarak karşımıza çıkıyor. Google aramalarında, yayınevi sitelerinde, pazar yerlerinde ve diğer online kitapçılarda fiyat karşılaştırması yapabilmenizi sağlayan bu uygulama, aynı zamanda Kitapyurdu kampanyalarını da elinizin altında tutuyor.

Eklentinin bir başka özelliği de fiyat alarmı. Aradığınız kitabın Kitapyurdu’nda fiyatı düştüğünde tarayıcı bildirimi olarak haberdar olmak üzere alarm kurabiliyorsunuz. Alarmlar yine eklenti içinden takip edilebiliyor. Fiyat asistanının rengi değiştirilebiliyor, geçici süreliğine kolayca deaktif edilebiliyor. Yurt dışındaki sitelerde de karşılaştırma yapabilen eklenti, ilgili kitap hangi para biriminde satıştaysa fiyatı o para biriminde gösteriyor. Özellikle yurt dışında oldukça yüksek fiyatlara satılan Türkçe kitapların Kitapyurdu fiyatlarını görmek faydalı olabiliyor. Benzer eklentileri yurt dışında Amazon ve Ali Baba müşterileri de kullanıyor.

Fiyat Asistanına ekleyecekleri yeni özellikleriyle müşterilerine iyi hizmet sunmak isteyen Kitapyurdu, daha önce de her yeni sekmede bir kitap tanıtan Kitap Kurdu adlı eklentiyi Chrome’da yayınlamıştı.

Güncel İçerikler