eBay ile Ortadoğu’nun önde gelen pazar yeri noon, iş birliği yaptı

1,1 milyar ürün seçeneği sunan eticaretin global liderlerinden eBay ile Ortadoğu’nun önde gelen online pazaryeri noon, bölgede e-ticaret pazarında çığır açan ve sektöre olumlu katkı sağlamayı hedefleyen bir ortaklık kurdu. İki şirket bu önemli işbirliği sayesinde Ortadoğu’daki müşterilere ABD’de ve dünyanın diğer bölgelerinde en çok satan ürünleri kolaylıkla satın alabilme fırsatı sunacak. noon, ürünleri tüketicilerin kapılarına kadar getirip teslim ederek tüm siparişlerin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayacak. eBay ve noon sayesinde bölgedeki kullanıcılar global bir katalogdan sorunsuz alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak.

noon ve eBay ayrıca bölgedeki online alışverişin güçlü büyümesini daha da kuvvetlendirmek için pazarlama, teknik bilgi ve deneyim paylaşımıyla yakalanabilecek ortak fırsatları da keşfedecek.

noon powered by eBay”, 2018’in ikinci yarısından itibaren Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’da noon uygulamasının yanı sıra mobil ve masaüstünde de kullanılabilecek. noon’dan satın alınan eBay ürünleri ve yurtdışından gönderilen ürünler tam iade prosedürüyle hüküm ve koşullara bağlı olarak yine noon üzerinden kolayca iade edilebilecek.

Güncel İçerikler