Emeklilik odağındaki fintech girişim AkıllıBES’in yeni ürünü: BES Asistan

AkıllıBES yeni ürünü BES Asistan‘ı tanıttı. BES Asistan; oyun oynayarak, test çözerek birbirinden güzel hediyelerin kazanıldığı BES’in en keyifli oyun platformu. Buna ilaveten, herkesin istediği kişilerle veya herkesle emeklilik planlarını paylaşabildiği sosyal paylaşım platformu. Paylaşılan emeklilik planlarını takip edebiliyor, başkalarının yaptığı fon dağılım değişiklik haklarını görebiliyorsunuz.

BES Asistan’ın testleri bir süredir VakıfEmeklilik‘te yapılıyordu. 27 Ağustos’ta VakıfEmeklilik’te canlıya alınacak uygulamanın daha sonra yaygınlaştırılması planlanıyor.

Enerji Teknolojileri

Tüm emeklilik şirketlerinden istediğiniz planı oluşturabiliyor ve hepsini kolayca karşılaştırabiliyorsunuz. Kendi planınızı ve sizinle paylaşılan emeklilik planlarını birbirleriyle ve piyasa verileri ile çok hızlı biçimde karşılaştırabiliyorsunuz. Özel simülasyon ve hesaplama makinası ile geriye dönük her türlü analizleri yapmak ve tüm senaryoları test etmek mümkün hale geliyor.

AkıllıBES yeni ürünü BES Asistanla kullanıcı deneyimine büyük önem veriyor ve BES’i keyifli hale getiriyor. Eğlenirken bir yandan finansal okur yazarlığa katkıda bulunuyor. Oyunlaştırmayı ve sosyal paylaşımı merkeze koyuyor.

BES Asistan önümüzdeki hafta bir emeklilik şirketinde kullanılmaya başlanıyor. Önümüzdeki ay da başka bir emeklilik şirketinde yayına alınacak. İlk etapta kurum içi kullanıcılara açılan uygulama önümüzdeki dönemde tüm Türkiye’ye açılıyor olacak.

Son İçerikler

TÜSİAD’ın yeni genel sekreteri Ebru Dicle oldu

TÜSİAD Genel Sekreter Vekili Ebru Dicle, TÜSİAD Genel Sekreteri görevine atandı.Dicle, TÜSİAD’da 25 yıllık çalışma süresi içinde demokratikleşme, toplumsal kalkınma ve bilgi toplumuna dönüşüm...

WhatsApp, yanlış bilgiyle mücadele için mesajın yanında web’de arama özelliğini test ediyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma platformlarından biri WhatsApp, belirli pazarlarda, kullanıcıların uygulamada aldıkları mesajlarda yapılan iddiaların doğru olup olmadığını doğrulamasını kolaylaştıran Web'de Arama özelliğini belirli bölgelerde...

Paylaşımlı elektrikli scooter’lara plaka zorunluluğu gelebilir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, elektrikli paylaşımlı scooter sektörünü düzenlemek amacıyla Elektrikli Kaykay (scooter) Yönetmeliği hazırlanmış, henüz kabul edilmemiş. Önümüzdeki süreçte bir düzenlemenin gelmesi artık gündemde...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here