Letgo’da ilanlarınızı artık video olarak yükleyebileceksiniz

Türkiye’nin en çok indirilen beş uygulaması arasında yer alan letgo’da kullanıcılar artık bisikletten telefona kadar her türlü eşya ilanına video ekleyebilecek. Bu durum ürünün daha iyi anlaşılabilmesi için atılmış güzel bir adım olarak duruyor.

Bugünden itibaren letgo uygulamasını indiren akıllı telefon kullanıcıları, video ilan sayesinde, spor ayakkabıdan dağ bisikletine kadar istedikleri her ürünü tanıtan kısa videolar çekebilecek.  Satışa konulan ürünleri her açıdan göstermeyi kolaylaştıran videolar, ilan sayfalarında, arama sonuçlarında ve ana ekranda resimlerin yanında görüntülenebiliyor.

Sezgisel teknoloji ve sadelik üzerine inşa edilen letgo ile yeni bir pazaryeri türü oluşturduklarını belirten letgo Kurucu Ortağı Alec Oxenford, “Kullanılmış bir eşyayı satabilmenin, en başta satın almak kadar kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Video paylaşımları, satılmak istenen ürünü tanıtmak için yeni bir yol sunuyor.” dedi.

Sahip olduğu özellikler, kullanıcı dostu tasarımıyla ikinci el eşya alım satımında yeni bir dönem başlatan ve kısa sürede en popüler uygulamalardan biri haline gelen letgo, App Annie rapora göre de Türkiye’nin en çok indirilen beş uygulaması arasında yer alıyor.

Güncel İçerikler