Boni’den alışveriş merkezleri için analiz çözümü: Smart Steps

İTÜ ARI Teknokent’te çalışmalarını sürdüren yerli girişim Boni, alışveriş merkezleri için bir analiz ve optimizasyon çözümü Smart Steps‘i duyurdu.

Smart Steps, ziyaretçilerin AVM içerisindeki dolaşma süresi, ziyaretçilerin detaylı analizi, lokasyon analizi ve çeşitli raporlamalar sunuyor. AVM yönetimi ise, kendilerine verilen admin panel üzerinden bu raporlara ulaşıp AVM içi optimizasyon yapabiliyor, kampanya ve yönlendirmelerine bu doğrultuda daha sağlıklı karar verebiliyor.

20 kişilik bir ekip ile İstanbul ve Chicago’da büyümeye devam eden Boni’nin bu ürününün Geomatik altyapısı İTÜ’lü harita mühendisleri tarafından geliştirildi.

Yakın alan tabanlı mobil sadakat uygulaması Boni.me ve Boni yeni bir çözüm ile karşımızda. Boni‘nin alışveriş merkezleri özelinde geliştirdiği bir çözüm olan Smart Steps, alışveriş merkezlerinde harita dönemini başlatmayı hedefliyor. İstanbul ve Chicago’da ofisleri bulunan Boni, 20 kişilik bir ekip ile büyümeye devam ediyor.

Kat planlarının harita uygulamalarına entegrasyonu olarak hizmet veren Smart Steps, kullanıcılarına Google ve Apple harita uygulamalarında yer almak, iç mekan haritaları ile kat bazlı görünürlük ve mağaza bilgilerinin güncellenmesi gibi avantajlar da sunuyor.

Gelişmeler oldukça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler