Pubinno, Galata İş Melekleri’nden 2 milyon TL’lik 3. tur yatırımını aldı

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında 4 ülkedeki yatırımcılardan (Venture Friends, Rolf Schromgens ve Alchemist Accerelator) yatırım aldığını paylaştığımız, merkezini San Francisco’ya taşıyan Türkiye’den çıkan girişim Pubinno, bu sefer Galata İş Melekleri‘nden (Galata Business Angels), 3. tur yatırım yatırım aldı.

Pubinno‘nun bu yatırım turuna tüm mevcut yerli yatırımcılarının (Fatih İşbecer, Emre Sayın, Nexus Ventures) yanı sıra GBA‘dan Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Kaan Boyner, Ahmet Faralyalı, Cem Çetin, Kurtuluş Eker, Önder Öztarhan ve Görkem Güven katıldı.

Enerji Teknolojileri

Pubinno Ekibi

Girişimin kurucu ortağı ve CEO’su Can Algül‘den doğrudan aldığımız bilgiye göre; “2018 için şimdiden 1600 siparişimiz var, yatırımı seri üretime ve partner kanalı genişletmeye harcayacağız.” açıklamasında bulundu.

Pubinno, fıçı biranın en verimli ve kalitesi standart şekilde servis edilmesini sağlayan yapay zeka tabanlı akıllı bira muslukları yapıyor. Sıcaklık, Basınç, Tazelik ve Bakım parametrelerini anlık takip ederek biranın her çeşidinde ve seferinde ideal kalitede servisi sağlar. Türkiye’deki fıçı biraların yaklaşık %25’i ideal kalitede sunulmamakla birlikte fıçı başına %23 zaiyat vardır. Web platformu ve mobilde ise anlık satış, envanter ve operasyon takibi kolayca yapılıp, gerekli aksiyonlar alınır.

Pubinno kullanıcıları anlatıyor:

Pubinno’nun muslukları şu an Amerika, İsrail, lmanya, Hollanda, Hindistan, İtalya ve Türkiye olmak üzere 7 ülkede 200’den fazla barda kullanılıyor. Son 4 ayda %300 büyümüyle şu ana kadar 1 milyon‘dan fazla bardak en iyi şekilde servis edildi.

Son İçerikler

BIO Startup CoronaSprint Projesi’nde yer alan 16 girişim ve çözümleri

İstanbul Kalkınma Ajansı “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” kapsamında desteklenen ve startupların COVID-19'a ilişkin yaşanan sorunlara yönelik çözüm üretmesini hedefleyen BIOStartup CoronaSprint Projesi...

Dört alanda girişimleri kabul edecek NN Startup Challenge başvuruları 15 Ağustos’ta sona eriyor

Hackquarters, NN Hayat ve Emeklilik ile gerçekleştirilen “When Healthtech Meets Insurance” etkinliğinde, sağlık teknolojisi alanında çalışan girişimlerle bir araya geliyor.En iyi iş fikirlerini değerlendirileceği etkinlikte,...

Bayer, sağlık girişimlerini desteklemek için Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nı hazırladı

Bayer; bu yıl üçüncü kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey ile birlikte Türkiye’de kurulan sağlık alanındaki Startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla güncel...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here