ServisSoft: Satış Sonrası Servis hizmetlerini tek merkezden yönetmenizi sağlayan platform

ServisSoft perakende sektöründe faaliyet gösteren her türden ve her ölçekte firmaların satış sonrası servis hizmetlerini tek merkezden yönetmesini sağlayan bulut altyapısına sahip bir SaaS platformudur.

KWORKS hızlandırma programına kabul edilen ServisSoft, küçük işletmelerin tüm işlerini çözebilecekleri uçtan uca bir çözüm sunuyor. Üretim yapan büyük fabrikaların ise tüm satış sonrası süreçlerinin ve yetkili servis ağı yönetimini sağlıyor. Fabrikaar​ ​​ürünün banttan çıktığı kaydını otomatik olarak bu platforma aktarır. Sonrasında ise satıştan sonraki tüm süreci bu platform üzerinden yönetebilirsiniz. Yetkili servisin ürünün kurulumunu yapması, arıza işlemlerine müdahale etmesi, bakım planlarını yapması gibi tüm işlemler kontrol edilebilir.

Enerji Teknolojileri

Kurucular: Anıl Başaran, Eren Asığlı ve Aybar Başaran.

Ürünün geliştirilme süreci 2 yıl sürdü. İlk satışlarını Norveç’ten bir Türk şirketine yapmışlar. Hazır bir yazılım kullanılmamış. Yazılımın tamamı girişimin kendi ekibi tarafından yapılmış.

2 binden fazla noktada ServisSoft kullanılıyor. Global müşterileri arasında Japonya’dan OMRON, İngiltere’den ise ünlü süpürge üreticisi Dyson var. Yurt içinde üretim yapan Lanova, Fankey, Skytech gibi ortalama 300 servisi bulunan firmalar da tüm operasyonel süreçlerini ServisSoft üzerinden yönetmektedir.

Gelir modeli olarak kullanıcı başı fiyatlandırma var. Bu girişim, B2B olarak çalışıyor. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Son İçerikler

Reneva, 37 milyon TL değerleme ile Keiretsu Forum Türkiye’den yatırım aldı

Sağlıklı içecekler üreten yerli şirket Reneva, doğrudan aldığımız bilgilere göre Keiretsu Forum Türkiye'den 37 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.Eskişehir'de kurulmuş olan yerli şirket...

Apsiyon’un Rezervasyon Sistemi, site yöneticilerinin sitelerini salgına karşı korumalarına destek oluyor

Günümüzün vazgeçilmezi teknoloji; okuldan sağlığa, bankacılıktan market alışverişine kadar her alanda, evden çıkmadan birkaç tuşa basarak tüm işlemlerimizi yapmamıza olanak tanıyarak hayatımızı kolaylaştırıyor.Apsiyon’un, sitelerdeki...

Zindhu: Oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan girişim

Yerli girişim Zindhu, oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan bir girişimdir.Bir oyun yayıncısına oyun stüdyosu bulması, oyun...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here