A Word Kelime Oyunu: Türkiye’den çıkan başarılı mobil oyun

‘Tatil’ deyince aklına ilk hangi kelimeler geliyor? Yada ‘Gökyüzü’ sana hangi kelimeleri çağrıştırıyor? Altıgen harflerden oluşan bulmacalardaki gizli kelimeleri ortaya çıkar. A Word kelime oyunu yüzlerce bulmacasıyla seni eğlenceye davet ediyor.

Google Play ve App Store‘da yaklaşık 2 milyon indirilen A Word kelime oyunu, Apps tarafından kodlanmış başarılı bir mobil oyundur. Apps, bugüne kadar 12 tane mobil uygulama yayınlamıştır.

A Word Kelime Oyunu

A Word klasik kelime oyunlarının aksine sizlere daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatır. Amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde verilen konuya uygun kelimeleri bulmak, puanları ve rozetleri toplamaktır. A Word ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunları seven herkes için tasarlanmıştır.

A Word Kelime Oyunu, size gittikçe zorlaşan tam 1000’in üzerinde bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe kilitli olan başarıları açabilir, arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir veya 16 farklı rozeti aşama aşama kazanabilirsiniz. Zamana karşı yarış içerisinde de olacağınız kelime oyunumuzun takıldığınız yerlerinde ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

A Word Kelime oyunu sürekli olarak geliştirilmektedir. İnternet gerektirmeden oynanan oyun, satın almanızı gerektirecek hiç bir kapalı özellik barındırmamaktadır.

ebülten'e abone olun

Son gelişmeler, yeni girişimler, yatırımlar ve dahası...