Arkadaşlarınızla etkinlik planı yapabilmenizi sağlayan Letz, yeni sürümünü yayına aldı

Simge İçen ve İdil Mayzel tarafından kurulan ve Nisan ayında BIC Angels’tan 1 milyon TL değerleme üzerinden yatırım alarak BIC 101 programına katılan Letz, beta sürecini geride bıraktı. Bir süredir, yeni özellikleri üzerine çalışan Letz yeni sürümünü sosyal medya üzerinden duyurdu.

Tasarımını tamamen yenileyen ve yeni özellikler ekleyen Letz’de artık daha rahat bir şekilde insanlara ulaşarak istediğiniz aktiviteyi kolaylıkla gerçekleştireceksiniz. Yeni sürümle beraber, canınız bir şeyler yapmak istediğinde Letz’e girerek takip ettiğiniz insanların aktivitelerini görebilir ve dilediklerinize katılabilirsiniz ya da kendi aktivitenizi oluşturarak ister takipçilerinizle paylaşabilir, ister karşılıklı takipleştiğiniz insanlara özel olarak gönderebilirsiniz.

Sizinle aynı aktivitelere katılan insanları Letz’in detay ekranından görebilir ve istediklerinizi takip ederek çevrenizi genişletebilirsiniz. Böylelikle, sizinle aynı ilgi alanına sahip insanlara da daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Letz attıktan sonra gelen detay ekranında, gönderdiğiniz kişilerle aktivite üzerine sohbet edebilir ve buluşmanızın detaylarını çok basit bir şekilde netleştirebilirsiniz. Böylelikle, kiminle ne planlamıştık derdinden de kurtulacaksınız ve aktivite özelinde birbirinizle kolayca haberleşeceksiniz. Aktiviteler tamamlandıktan sonra kaybolacakları için de, diğer platformlardaki gibi zorlanmadan programınızı tamamlayabileceksiniz.

Betadan 1500 kişiyle çıkan Letz, yeni özellikleriyle beraber hızlı bir büyüme yakalamayı hedefliyor. Uygulamayı App Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Güncel İçerikler