Özel teslimat platformu ACLteslim, Revo Capital ve İstanbul Startup Angels’tan 660 Bin TL yatırım aldı

Aynı gün ve özel teslimat dikeyinde bir platform olarak hizmet veren ACLteslim, Revo Capital ve İstanbul Startup Angels’tan 660 bin TL’lik ikinci tur yatırımını aldı.

Ali Serdar Alemdar tarafından kurulan girişim, “Anlık moto kurye” ve “adreste sözleşme/imza toplama” alanlarında hizmet sunan ACLteslim, 2016’dan bu yana 100 bine yakın teslimatı platformu aracılığıyla gerçekleştirdi. Yerel olarak belirli alanlarda çalışan dağıtım firmalarını ve kişileri organize eden ACLteslim, bu sayede geniş bir dağıtım ağına sahip oluyor ve platformu üzerinden müşterilerinin ihtiyaçlarına anında çözüm üretiyor.

Girişim kurucusundan direkt aldığımız bilgilere göre, aldığı ikinci tur yatırımıyla, ACLteslim özellikle sözleşme/imza toplama hizmetini (ters lojistik) daha da geliştirmeyi ve hızlı hizmet sunduğu dağıtım alanlarını arttırmayı hedefliyor.

Anlık moto kurye hizmetinin yanı sıra; İletişim, banka, yatırım ve enerji gibi sektörlerin müşteri edinme sürecinde çok fazla ihtiyaç duyduğu kapıda sözleşme toplama/imzalatma hizmetine de yeni bir yaklaşım getiren ACLteslim, saha ve müşterileri için geliştirdiği mobil ve web teknolojileri ile tüm Türkiye genelinde, 35 şehire 1 gün içinde, diğer illere ise 3-4 gün içinde sözleşme/imza toplama hizmeti veriyor.

Bunun yanında, ACLteslim sahip olduğu moto kurye ağı sayesinde İstanbul içi 1-2 saatte 3-5 saate evrak toplama hizmeti de sunabiliyor.

Bu hizmeti sunmak için geliştirdiği mobil uygulama, kapıda tarama/doğrulama teknolojisi ile imzalanan evrak görüntülerini anında ve doğru bir şekilde müşt erilerine ulaştırıyor. Böylece firmalar, sahadaki satış süreçlerini kısaltıyor ve arka tarafta onlara yük olan evrak tarama ve arşivleme gibi süreçler önemli ölçüde azalıyor.

Ayrıca, yine müşterileri için geliştirdiği web tabanlı evrak takip/yönetim sistemleriyle, satış yapan firmaların saha süreçlerini takip etmeleri konusunda kolaylık sağlıyor.

2017 itibariyle Türkiye çapında büyümesini sürdürmeyi hedefleyen ACLteslim, yurtdışı pazarlarına sunabileceği hizmetler üzerinde de çalışmaya başlamış.

Güncel İçerikler