Bu sabah Apsiyon ekibinden Siyonet‘i, satın aldığnı öğrendik. Apsiyon; site, rezidans ve iş merkezi yöneticilerinin işlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi adına oluşturulmuş dijital bir asistan ve internet üzerinden bilgisayar, tablet ya da telefon ile rahatlıkla erişilebilen bulut tabanlı ve güçlü bir yazılımdır.

Apsiyon gücüne güç katıyor!

Yöneticilere 360 derece hizmet sunan, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), finans, muhasebe, iletişim ve online aidat tahsilatı hizmetlerini tek çatı altında toplayarak alanında lider özellikleri barındıran bir platform olan Apsiyon, Siyonet ile imzaladığı anlaşma ile Siyonet kullanan siteleri de bünyesine katarak büyümeye devam ediyor! Bundan sonraki süreçte Siyonet A.Ş., yönettiği tüm projelerde Apsiyon kullanacak ve site yönetimi, danışmanlık alanına odaklanarak büyümesini hızlandıracak. Aynı zamanda Siyonet kurucuları Ceyhun Baş ve Ozan Özen, Apsiyon Akademi’de eğitmen olarak görev alarak tecrübelerini sektöre yeni giriş yapacak profesyonel yönetim şirketi kurucularıyla paylaşacaklar.

Siyonet’i, Mart ayında tüm haklarıyla satın alan Apsiyon, geçen üç aylık süre içerisinde; Siyonet’teki tüm verilerin eksiksiz ve hatasız bir şekilde Apsiyon’a aktarılması ve müşterilere Apsiyon eğitimlerinin verilmesi için yoğun bir çalışma içerisindeydi. Bu çalışmaları kayıpsız ve %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşayan Apsiyon, önümüzdeki dönem için de yeni başarılara imza atacağının müjdesini veriyor!

Apsiyon’un yeni üyelerini ne gibi avantajlar bekliyor?

Apsiyon Ailesi’ne katılan site sakini artık; site içi iletişimlere katılabiliyor, bilgi alabiliyor, taleplerde bulunup ihtiyaç duyarsa yöneticisiyle de doğrudan iletişime geçebiliyor. Aynı zamanda ortak alanlara rezervasyon yaptırabiliyor, istediği an finansal durumunu inceleyebiliyor ve aidatını kredi kartıyla ödeyebiliyor.
Apsiyon’un site sakinleri için özel olarak geliştirdiği mobil uygulamasını ücretsiz olarak sunuyor!

Kullanıcılar, Apsiyon mobil uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor ve tüm işlemleri cep telefonlarından ve tabletlerinden de kolaylıkla yapabiliyorlar.

Birçok prestijli konut da artık Apsiyon’lu!

Zorlu Center, Mesa Kemerburgaz, Ulus Savoy, Soyak Soho ve Sarı Konaklar gibi birçok prestijli site, konut ve iş merkezi de artık Apsiyon’lu olmanın rahatlığını yaşıyor!
Apsiyon’la birlikte yönetim kalitelerini artırmanın yanı sıra, projelerinin de değerine değer katıyorlar.

Apsiyon, sürekli gelişen ve yenilenen yapısıyla sektörde öncülük yapmaya ve sektörü geliştirmeye devam ediyor!