PatiKutu: Evcil hayvan sahipleri için aylık kutu aboneliği

Evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak üzere yola çıkan PatiKutu, Eylül 2016’da girişimci Yusuf Canpolat ve Özen Pulat tarafından kuruldu. Mart 2017’de aktif olarak hizmet vermeye başlayan PatiKutu’nun Türkiye’de artan hayvan sahiplerini internet ile tanıştırmak, hayvan hakları konusunda sosyal sorumluluğu artırmak ve kaliteli mama bilinci aşılamak gibi misyonları bulunuyor.

Evcil hayvan sahipleri PatiKutu girişimi ile hayvanlarının mama ve kum gibi ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmıyor. PatiKutu, evcil hayvanı olanların mama ve benzeri ihtiyaçlarını düzenli olarak temin ediyor.

Evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için yola çıkan yeni girişim PatiKutu, abonelik hizmetiyle kedi ve köpeklerin aylık ihtiyaçlarını karşılıyor. Kediler için 69,99 TL, köpekler için 129,99 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle her ay kedi ve köpeğin tüm ihtiyaçlarını düzenli olarak almak mümkün.

69,99 liradan başlayan kedi kutularında istenilen kedi maması, yaş mama ve kedi kumu seçiliyor. PatiKutu, bu seçime ödül mamasını ekleyip bir kutu içerisine yerleştirerek her ay sahibine ulaştırıyor. Ayrıca her kutunun 1 lirasını sokakta yaşayan hayvanların yararına kullanacak olan bir derneğe bağışlıyor.

Aylık abonelik var, toplu ödeme ve taahhüt yok

Aylık abonelik mantığı ile çalışan PatiKutu’da istenilen zaman aboneliği durdurmak, iptal etmek ya da devam etmek mümkün. PatiKutu aboneliğinde herhangi bir taahhüt ya da toplu ödeme bulunmuyor. Seçilen kutu içerisindeki mamayı, yaş mamayı ya da kumu bir sonraki ay değiştirmek mümkün.

PatiKutu sayesinde evcil hayvan için yapılan harcamalar hem düzenli hem de kontrol edilebilir hale geliyor. Kullanıcılar, kedi ve köpeklerinin mama ihtiyaçlarına aylık ne ödediğini biliyor, dilediği zaman bir alt pakete geçerek harcamasını azaltabiliyor.

 

Girişimle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncel İçerikler