Evcil dostlarınız için yaşam platformu Banamama, 1,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Evcil dostlarınızın mamalarını, sağlık ve bakım ürünlerini sizin için takip eden ve tekrar sipariş vermenize gerek kalmadan adresinize teslim edilmesini sağlayan yerli girişim Banamama, Ahmet Turgut’tan 1,5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

2016 sonlarına doğru kurulan Banamama, evcil dostlarınıza düzenli bir yaşam sunan platformdur. Abonelik sistemiyle evcil hayvan dostlarını sürekli yapılan mama tedariği derdinden kurtarırken evcil dostlarınızın düzenli ve taze mama yiyerek daha sağlıklı olmalarına olanak sunuyor. Bunların yanı sıra yeni eklenen blog canlı veteriner desteği gibi eklentilerle de, aklınıza takılan çözemediğiniz soru ve sorunları anında sorup, çözüm almanızı sağlıyor.

Banamama.co‘dan aldığınız her mamanın gelirinin %5’i ile barınaklardaki dostlar besleniyor.

Bahçeköy Hayvan Barınağı

Girişimin kurucuları Emre Fatih Özdemir ve Ege Ilgaz Şencan. Aldıkları bu yatırımı daha fazla evcil dosta ulaşmak için pazarlama ve markalarını konumlandırma çalışmalarında kullanacaklarını söylüyorlar.

Yakın ve orta vadede Türkiye’de ilk akla gelen evcil hayvan dostu platform olmayı hedefliyorlar. Sonrasında ise gerekli araştırmalar yaparak yavaş yavaş Avrupa’ya açılmak istiyorlar. 400’e yakın kullanıcıları var.

Yakında youtube kanalımızda Banamama videosu yayında

Banamama kurucusu Emre Fatih Özdemir ile çekim

ebülten'e abone olun

Son gelişmeler, yeni girişimler, yatırımlar ve dahası...