Beta yayınına başlayan sosyalleşme deneyimi platformu Letz, test kullanıcılarını bekliyor

İki kadın girişimci İdil Mayzel ve Simge İçen tarafından kurulan Letz, sosyal hayatımıza farklı bir renk katmaya geliyor. Beta kullanıcısı olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Günlük hayatın akışı içinde kaybolduğumuzda, program yapmak, sevdiğimiz insanlarla vakit geçirmek hayli zor bir hal alıyor. Arkadaşlarımızı müsait bulamadığımız için o çok gitmek istediğimiz programları kaçırıyor, okuldaki o çok değerli yarım saat arayı yalnız geçiriyor, o saatte hiç eve dönmek istemezken kendimizi bir anda evin yolunu tutarken buluyoruz. Bunun yanı sıra, hep aynı yoğun tempodan sıkıldık diyor, hep aynı yerlere gitmekten, hep aynı insanlarla olmaktan bunaldığımızı söylüyor ama bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmıyoruz. İşte tam bu noktada devreye sosyal hayat kavramına yepyeni bir dinamizm katmayı hedefleyen, size taptaze bir deneyim yaşatacak Letz giriyor.

Letz müsait olan arkadaşlarınızla tek tuşla hızlı, eğlenceli ve kolay bir şekilde program yapabildiğiniz bir mobil uygulama. İlk versiyonlarını lanse eden Letz, büyüyerek sosyal hayatınızı canlandıracak yepyeni bir soluk olmayı hedefliyor.

Uygulamayı kullanmak için 15 karakterle programınızı yazıyorsunuz, konum ve zamanını giriyorsunuz, istediğiniz arkadaşlara gönderebiliyorsunuz ve arkadaşlarınızda kabul ederse eşleşip beraber birşeyler yapabiliyorsunuz.

Letz, sosyal hayatlarını renklendirmek isteyen tesk kullanıcılarını beta sürümüne bekliyor.

Güncel İçerikler