Parkkolay, mobil ödeme ile kolayca otopark rezervasyonu yapmanızı sağlıyor

Parkkolay, otoparklara önceden rezevasyon ile size yer ayrılmasını ve ödemenizi de mobil üzerinden hızlı ve kolayca yapmanızı sağlar. Böylelikle otoparka gitmeden yeriniz ayrılmış olur.

Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken veya bir toplantıya yetişmeye çalışırken aracınızı bırakmak isteyip 30 dakika boyunca boş otopark aradığınız ancak bulamadığınız ve dakikalarca dolaşıp durmaktan çıldırdığınız oldu mu? Bu soruya cevabınız evet ise veya sizin de buna benzer anılarınız varsa artık Parkkolay var. Yenilenen sürümüyle otopark sorununuzu tamamen ortadan kaldırmak için var.

Parkkolay, iki kurucu ortak olan Büşra Baydan ve Murat Kütük tarafından Ocak 2016 yılında kuruldu. Büşra Baydan yaptığı açıklamada “Park etme işleminin her alanında otoparka giriş çıkış, vale hizmeti ve otopark yonetimine kadar sorunlara yenilikçi çözümler getiren bir teknoloji şirketi olmayı hedefliyoruz. Gelecekte ise otonom araçların park etmelerini sağlayacak teknoloji altyapısını sağlayacak şirket olarak akıllara Parkkolay’ın gelmesini istiyoruz.

Parkkolay ile şuanda Taksim, Kadıköy, Nişantaşı, Şişli ve Fatih gibi İstanbul’da otopark sorunun en çok yaşandığı bölgelerde kolayca otoparkınızı bulabilir ve önceden rezervasyon yaparak indirimli fiyat tarifeleriyle güvenli otoparklara aracınızı kolayca park edebilirsiniz. Otoparka girişi yaptığınız anda telefonunuzdaki E-Bilet ekranı sayesinde otopark ücretinizin toplam tutarını önceden kontrol ederek ne kadar ücret ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Mobil ödeme özelliği ile nakit arama derdinden kurtularak, sadece bir butona dokunarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Parkkolay’ın yenilenen tasarımı ve mobil ödeme özelliğiyle birlikte test etmek ve otopark sorununuzdan artık kurtulmak için IOS veya Android telefonunuza uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Güncel İçerikler