ŞirketOrtağım, abonelik işlemlerine çözüm getiren AboneSepeti’ne yatırım yaptı

Mobil-GSM, İnternet, Dijital TV platformları, Ev Telefonu ve hatta Dergi Aboneliği gibi hizmetlerle ilgili cazip fiyat avantajları sunan Abonesepeti,  ŞirketOrtağım‘dan yatırım aldı. Dokuz yatırımcıdan ilk etap yatırımını alan Abonesepeti’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Buldurgan yapacaktır. Böylelikle ŞirketOrtağım, 2017 yılındaki ilk yatırım turunu tamamlamış oldu.

Abonesepeti, ilk hizmet başlangıcından abonelik iptaline kadarki bütün süreçlerde, tüketicilerin kurumlarla yaşadıkları sorunları en aza indirmeyi ve abonelere fiyat avantajlarıyla hızlı ve kolay çözümler sunmayı hedefliyor.

Abonesepeti, abonelik işlemleri sırasında kimi zaman yaşanan, bilgi güvenliği ve gizliliğin ihlali ile ilgili riskleri de ortadan kaldırıyor. Müşterilerine “Güvenli Abonelik” anlayışıyla hizmet sunan Abonesepeti, Türkiye’nin alanında ilk ve tek platformu olma özelliği ile öne çıkıyor.

Girişimci Deniz Okumuş liderliğinde; abonelik piyasasındaki süreçlere hakim ve tecrübeli bir ekip tarafından teknolojisi hazırlanan Abonesepeti, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda sektöre yenilik getirdi. Türkiye’nin önde gelen hizmet sağlayıcıları; Digitürk, D-Smart, Superonline, TurkTelekom, Türksat ve Vodafone gibi 20’den fazla şirketin abonelikle ilgili işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.

Abonesepeti, benzersiz iş modeliyle “start up” yatırım dünyasının önde gelen isimlerinin de dikkatini çekti.

CEO Deniz Okumuş “Abonesepeti’ni müşterilerin gözünde cazip kılacak en önemli etkenin, öncelikle avantajlı fiyat seçenekleri, güvenli, hızlı ve kolay ‘tek tuşla’ başvuru imkanlarının bir araya toplanması olduğunu vurguluyor.

Abonesepeti’nde, ihtiyaç duyulan hizmetler bayiye gitmeden karşılaştırmalı olarak listelenebilirken, Aboneye sadece kendisine uygun seçeneğe karar vermek kalıyor. Devamında ise bütün işlemler Abonesepeti ekibi tarafından tamamlanıp abonelik başlatılıyor.

Güncel İçerikler