Melek yatırım görüşmeleri devam eden Partymag, Hackquarters’a kabul edildi

Ruh halinize göre etkinlik bulabileceğiniz, kendini şehrin en büyük etkinlik rehberi olarak konumlandıran Partymag, girişim hızlandırma programı olan Hackquarters‘a kabul edildi. Bu kabul almayla birlikte yatırım görüşmeleri de resmi olarak başlamış oldu. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa yakın gelecekte Partymag’in yatırım haberini duyuracağız. Değerlemesinin ne olduğu konusunda da henüz bir açıklama yapılmadı.

Partymag, 2015 Haziran’da Ali Döner ve Fatih Yıldırım tarafından İstanbul’da kuruldu. 6 aylık bir süreç içerisinde de uygulamalarının demosunu çıkarttılar. İTÜ Çekirdek ön kuluçka merkezine kabul aldılar ve 2015 yılının en iyi mobil uygulaması seçildi. Bu süre zarfında da uygulamayı geliştirdiler. 10 bin aktif kullanıcıya ulaşan Partymag, İstanbul’da 200’den fazla mekanda, kullanıcılara o mekanda ne olduğunu tarzlarına göre listeleyerek ulaştırıyor.

2016 yılında 8.400’den fazla parti yayınladı, yüzlerce takipçi de ücretsiz olarak bu partilere gönderildi.

Kısa vadedeki hedeflerini İzmir ve Budapeşte olarak belirleyen ekip, 2017 yılı sonuna kadar Londra ve Belgrad’a da açılarak toplamda 5 şehirde Partymag’i şehrin en büyük etkinlik rehberi olarak konumlandırmak istiyor. Uygulamayı da sürekli kullanıcı ihtiyaçlarına ve yeni trendlere göre geliştirmeye devam eden ekip, yakında kullanıcılarına sürpriz yeni içerikler sunmayı planlıyor.

Partymag uygulamasının diğer uygulamalara göre farkı; kullanıcıyı tanıma özelliği sayesinde kişiye özel etkinlik listeleme ve hedef kitleye ulaşmak isteyen mekanlar için geliştirdiği algoritma ile tarzlara göre etkinlik listelemenin kolay olması. Mayıs ayında da duyurmayı planladıkları özel ödeme sistemi sayesinde de mekanlarda uygulama üzerinden kolayca içeceğinizi alabileceksiniz. Gelir modelinde ise mekanlardan platformda bulunmak için aylık üyelik ücreti, bilet satışı komisyonu, sponsorluklar ve reklam gelirleri bulunuyor.

Girişimle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Uygulamayı indirin: IOS ANDROID

Güncel İçerikler