İTÜ Çekirdek

İş Bankası, Girişimlerle aynı çatı altında

Bankacılık sektörüne getirdiği farklı yenilik ve teknolojilerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Türkiye İş Bankası, girişimler ile işbirliğine giderek, müşterilerinin deneyimini iyileştirecek, yenilikçi çözümler geliştirilmesi yolunda önemli bir adım attı.

Yeni girişimleri yaratıcı ve sosyal bir anlayışla tasarlanmış ofislerde bir araya getirip çalışma alanı sunan ‘Kolektif House’un Levent yerleşkesinde yerini alan İş Bankası, bu ofisiyle yeni girişimleri yerinde keşfedecek ve müşterilerine değer katacak işbirliklerini hayata geçirmek için çalışmalarda bulunacak.

turkiye_is_bankasi_logo

is-bankasi-genel-mudur-yardimcisi-yalcin-sezenİş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, bankanın bu yeni faaliyet alanıyla ilgili olarak;

“Yeni finansal teknolojilerden üst düzeyde yararlanarak, uçtan uca tasarlanmış dijital deneyimler sunmak amacıyla finansal teknoloji girişimlerini önemsiyoruz.

Fintech ve start-up’ları keşfetmeyi, onlara rehberlik etmeyi ve ortaklaşa çalışarak inovatif fikirleri, müşterilerimizin hayatına değer katacak çözümler haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız işbirliği ve yatırımlar gündemimizin önemli bir kısmını oluşturuyor” dedi.

 

Konuyla İlgili İçerikler

Kolektif House

Son Yatırımlar

Güncel İçerikler