Yemeksepeti yöneticilerini “Suç ve Ceza” viral kampanyası ile cezalandırın

Yemeksepeti, “Suç ve Ceza” ile yöneticilerini cezalandırarak yeni bir kampanyaya imza attı. Günde 150.000’ne yakın sipariş alan dünyanın en büyük mutfağı Yemeksepeti’nde; siparişin yanlış gelmesinden dolayı kullanıcılar bazen bu durumdan memnuniyetsiz kalabiliyor.

Tam bu noktada Yemeksepeti bir kampanyayı hayata geçirerek aslında bu durumun onlarında farkında olduğunu gösteriyor. Yemeksepeti, restorana sadece siparişi iletmekle ve takibini yapmakla yükümlü olduğundan, o anki operasyona tam olarak müdahale edemiyor. Hem viral kampanya hem de işin bilincinde olduklarının göstergesi.

Tabi buradaki cezalandırma tamamen bir kurgu. Yemeksepeti’nin zaman zaman fakatiyiyedik gibi kampanyalarda kullanıcı deneyimini geliştiren sosyal bir şirket olduğunu biliyoruz. Aşağıdaki yöneticilerden birini seçiyorsunuz ve helyum, pasta, sos, su, tüfenk’ten oluşan 6 yöntem biriyle cezalandırabiliyorsunuz.

yemeksepeti-yonetici-ekibi

Bu viral kampanyada cezalandırabileceğiniz isimler; Pazarlama Direktörü Barış Sönmez, COO Nedim Nahmias, Kullanıcı Deneyimi Direktörü Onur Bilgi, Satış Direktörü Korhan Erçin, IT Direktörü Bülent Akar, İnsan Kaynakları Direktörü Ceran Dereobalı.

Güncel İçerikler