Maçkolik kurucusu Erdem Yurdanur’un Londra merkezli yeni girişimi: Admost

Maçkolik gibi önemli girişimlerin kurucusu olan Erdem Yurdanur, Londra merkezli yeni bir girişimini duyurdu. Admost.

Admost; Admost Mediation Limited, AMR adındaki ürünü ile, mobil uygulama ya da oyun sahibi yayıncıların ad network dediğimiz şirketlerden elde ettiği reklam gelirlerini otomatik olarak optimize eden bir yazılımdır.

erdem-yurdanur-admostErdem Yurdanur: “Bizler Türkiye’nin en yoğun kullanılan uygulamalarından birisi olan Mackolik’te elde ettiğimiz tecrübe ve kullandığımız bu yazılımı ayrı bir ürün haline getirdik ve yine yatırımcısı olduğum Online Kafa Topu oyununda da 5 aydır Admost’u kullanıyoruz. Oyunun gelirleri AMR sayesinde %300 oranında arttı.

Yayıncılara sunduğumuz en büyük fayda, reklam gelirlerini ciddi şekilde artırırken, aynı zamanda bu işi tamamen üzerimize alarak kendilerine uygulamaları ya da oyunları için daha çok zaman ayırmalarını sağlıyoruz. Kendimizin de yayıncı kökenli olması, bir yayıncının derdini çok iyi anlayarak bu ürünü geliştirmemizi sağladı. Yayıncılar ürünü 1 ay ücretsiz test edebiliyor, faydasını görürse devam edip etmeme konusunda karar verebiliyor, istediği zaman da çalışmayı bırakabiliyor.”

Yeni girişiminde Erdem Yurdanur’a başarılar dileriz.

Güncel İçerikler