KOBİ’ler İçin Proje Yönetim Sistemi Toundo Yayında!

Toundo; Kadir İnanıcı ve Arthur Jones tarafından kurulmuş bir İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka girişimidir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabileceği, çalışanlarını, projelerini ve iş planlarını yönetebileceği SaaS tabanlı proje yönetim sistemidir. Proje detayında ekip içi mesajlaşma, dosya gönderme özelliklerini sağlayan toundo, projelerinizin yönetimi kolay ve keyifli bir hale getiriyor.

Bulut tabanlı bir proje yönetim sistemi olan toundo; akıllı takvim sistemi, dijital tahta uygulaması ve müşteri teklif yönetimi ile iş akışınızda yeni deneyimler yaşamanıza olanak sağlıyor. Farklılık oluşturacaklarını düşündükleri özellikleri ise dijital tahtaya sahip olmaları. Çizimler yapıp notlar bırakabiliyorsunuz. Böylelikle aylar önce yaptığınız iş planlarının ilk günkü haline ulaşabiliyorsunuz. Responsive bir yapıya sahip olduğu için tüm platformlarda kullanılabiliyor. Ekip olarak herhangi bir işi birlikte yürüten herkes, toundo’yu çok rahat kullanıp üretkenliğini arttırabilir.

toundo appPazar olarak Türkiye’de 400 binin üzerinde kurumsal web kullanıcısı var. Bunların %99’u KOBİ’lerden oluşmaktadır. KOBİ’ler toundo’yu çok rahat kullanabilirler. Fakat toundo ekibi için öncelikli hedef kitleler; dijital reklam ajansları, avukatlık ofisleri, yazılım şirketleri ve mimarlık ofisleri gibi daha çok kurumsal firmalar.

Toundo’nun gelir modeli; proje sayısı ve depolama alanına bağlı olarak aylık üyelik paketleri bulunmaktadır.

[email protected] adresinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel İçerikler