Girişimciler ile Yatırımcılar Nisan’da The Pitcher’da Buluşuyor

The Pitcher, girişimlere işlerini; yatırımcılar, mentorlar, basın mensupları ve diğer girişimcilerden oluşan büyük bir kitleye sergileme şansı sunan bir girişimcilik etkinliğidir. Buraya katılan yeni girişimler, yatırım fırsatlarını yakalama şansı bulur.

The Pitcher etkinliğinde işini veya fikrini yatırımcılara sunmak isteyen girişimcilerin The Pitcher veya The Ultimate Pitcher biletine sahip olması gerekir. Amacımız fikirlerine güvenen ve yeşermeleri için harekete geçen girişimcilerin, bu fikirlerini sunacakları bir ortam yapmak. Öte yandan normal katılımcılar sunumları dinleyebilir, ekosistemin önde gelen oyuncularıyla tanışabilir ve etkinliğin sonunda gerçekleşecek olan partiye katılabilirler.

Yatırımcılara Faydaları

Gelecek vaat eden girişimleri keşfetme, yetenekli ve tutkulu girişimciler ile tanışma, yenilikçi fikirler, ilham verici projeler duyma ve uygun gördükleri projelere yatırım fırsatları sunar.

Katılımcılara Faydaları

Tüm katılımcılar, ekosistemin ilginç oyuncularıyla tanışır, heyecan verici girişimleri tanır ve onlar da yeni fikirleri dinleme şansı bulur.

Etkinlikle ilgili detaylara Etkinlikler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

http://www.egirisim.com/etkinlikler

Güncel İçerikler