Web Girişiminizi Geliştirmek İçin Yeni “Google Analytics” Kitabı

yalçın parmaksız google analytics 3Bu tür bir kitap daha hayatımıza katıldığı için sevindim diyebilirim. Böyle kitaplar bulmak günümüzde oldukça zahmetli ve zor. Girişimcilerimizi yakından ilgilendiren önemli bir konunun Türkçe’sine bir yenisi daha eklendi diyebiliriz. Kendine özgü bir kitap. Hiçbir kaynaktan direkt çevrilmiş değil.

Google Analytics kitabı ile İnternet sitenize gelen trafiği daha iyi nasıl yönetebilirsiniz, stratejinizi nasıl çizebilirsiniz gibi sorulara yanıtlar bulabileceksiniz. Online pazarlamaya hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Bu kitaptaki alıştırma ve örnekler size, GAIQ sınavını geçmenize yardımcı olacak, bu da sizi dünya çapında geçerliliği olan Google Analytics sertifikasını kazanmanızda en büyük rolü oynayacak.

Kitapta Analytics’in yanı sıra Google Adwords ile reklamcılık, E-Mail Pazarlama verimliliği ölçümlemesi, SEO, Google Adsense, Özel raporlama vb gibi birçok konuda sizi bilgi sahibi yapacak ve stratejinizi belirlerken size yeni bir yön kazandıracak. Kitap, Online Marketing sektörünün önemli isimlerinden biri ve Beyazperde.com’un Genel Müdürü Yalçın Parmaksız tarafından yazıldı.

Kitaba Google araması ile ulaşmak için tıklayınız Google Analytics Kitabı (Google Arama Sonucu)

Bu kitap internet sitenize olan bakış açınızı değiştirecek.

yalçın parmaksız google analytics 2

Kitaptaki Diğer Konular;

– Google AdWords
– Google Adsense
– Ölçümleme
– E-Ticaret
– Sosyal Medya – Facebook, Twitter – Google+, disqus
– SEO
– E-mail pazarlama
– Kampanya izleme
– Sepet Analizi
– ROI analizi
– Metrikler
– Boyutlar
– Segmentasyon
– Özel raporlama
– Filtreleme
– Regex
– Trafik kaynakları
– Performans ölçümü
– Zaman metrikleri
– Anahtar kelimeler
– Açılış sayfaları
– Huniler
– Uyarı yönetimi
– Video ölçümleme
– Web master araçları

Satın

Güncel İçerikler