Hasan Aslanoba’dan Yatırım Alan Tablet Seminerler Eğitimleri Başlıyor

Fütürist Ufuk Tarhan’ın girişimciliğinde birkaç aydır planları yapılan ve tüm kurulumu tamamlanan Tablet Seminerler, önümüzdeki haftadan itibaren eğitimlerine başlıyor. Youth Holding kurucusu Emrah Kaya da uzman olarak eğitim verecek.

Tablet Seminerler, 2013’ün başında Keiretsu Forum İstanbul aracılığı ile özellikle internet alanındaki inovatif girişimlere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Hasan Aslanoba ile buluştu. Tablet Seminerler, Aslanoba Capital’den melek yatırım alarak daha da büyümek ve on-line eğitim alanında da gelişmek üzere yeniden yapılandı. Hasan Aslanoba, Ufuk Tarhan ve Emrah Kaya’nın ortaklığında kurulan Tablet Seminerler Eğitim Hizmetleri A.Ş. yeni yapısı ile 19 Eylül 2013 tarihinde yeni binasında, yeni e-ticaret sitesi ile faaliyete geçti.

30 Eylül 2013’te “Fütürist bakışla mega, hatta hiper trendler” başlıklı ilk eğitimi Ufuk Tarhan verecek. Böylelikle start almış olacak. Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Mobil Pazarlama, Kariyer ve İnsan Kaynakları, SEO, Blog, Fütüristik Konular, Yaşam vb. içerikleri kaliteli eğitimler olacak ve bunlar tek günlük eğitimlerdir, katılım kolaylığı olması için akşam saatlerine planlanmış. Eğitim ücretlerini görmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgilinizle bir günde gezerken harcadığınız parayı bu eğitimlere katılarak verebilirsiniz. Tablet Seminerler alakalı ayrıntılı bilgilere www.tabletseminerler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncel İçerikler