İTÜ Çekirdek

E-ticaret müşterilerine hızlı hizmet sunmak için yola çıkan iki yerli girişim Git Kargo ve ikas, iş birliğini duyurdu

E-ticaret kargo operasyonlarını yeni nesil kargo anlayışıyla yöneten Git Kargo ve hızlı e-ticaret altyapısı sunan ikas, yeni iş birliğini duyurdu.

Yerli girişimlerin kendi aralarında yaptıkları iş birlikleri bizi oldukça heyecanlandırıyor ve biz de bu gelişmelere yer vererek sizleri hem bilgilendiriyor hem de yeni iş birliklerin kapılarını açmaya vesile olmak istiyoruz.

İki yerli girişim, e-ticaret kargo operasyonlarını yeni nesil kargo anlayışıyla yöneten Git Kargo ve hızlı e-ticaret altyapısı sunan ikas, yaptıkları iş birliği ile markalara teslimat yapma seçeneğini avantajlı fiyatlarla sunmaya başlıyor.

ReklamSW

Git Kargo, verdiği gün içi teslimat ve şehirlerarası 24 saat hedefli teslimat hizmetleriyle e-ticaret alışverişlerinin sürekliliğine olanak tanımayı hedefliyor. ikas ise e-ticaret dünyasına adım atmak isteyen işletmelere, sunduğu hızlı alt yapı ile e-ticaret müşterilerin kaliteli hizmet almasını sağlıyor.

İki yerli girişimin odak noktası: Hız ve zaman

Tıpkı Git Kargo gibi odak noktası hız ve zaman olan ikas, hizmet verdiği e-ticaret markalarına Git Kargo ile teslimat yapma seçeneğini avantajlı fiyatlarla sunmaya başladı. Markalar, kullanıcılarına sağladığı hızlı alışveriş deneyimini hızlı teslimat ile sonuçlandırmaktan büyük memnuniyet duyarken kullanıcı paneli üzerinden sağlanan kargo takip sistemiyle de son derece şeffaf ve teknolojik bir yapı sağlayabiliyor.

Git Kargo kendi bünyesindeki yazılım ekibi sayesinde yalnızca bir kargo şirketi değil, teknolojiyle iç içe geçmiş hibrit bir model olduğunu iletirken teknoloji şirketleriyle yapacakları iş birliklerinin kendileri için büyük anlam ifade ettiğini belirtti.

Markaların e-ticaret deneyimlerinde en büyük problemleri kargo operasyonları kısmında yaşadığını vurgulayan Git Kargo kurucu ortağı Yusuf Yıldız: “Alıcıların en büyük arzusu olan harita üzerinden canlı kargo takip sistemimizi, destek hattına bağlanmadan teslimat şekli-zamanı-yeri değiştirilebilen uygulamamızı ve markalarımız ile birebir ilgilenen dedike ekiplerimizi tüm partnerlerimize sunuyoruz, kargo operasyonlarını e-ticaretin verimliliğine gölge düşüren unsur olmaktan çıkarıyoruz.” dedi.

Girişim ekosistemindeki gelişmelerden haberdar olun

Aydınlatma Metni'mize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güncel İçerikler