İTÜ Çekirdek

KriptoPara.io: Fatih Güner imzalı blockchain ve kripto para odaklı mail bülteni

Türkiye’deki kripto-para girişimlerini sizinle paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sosyalmedya.co ve Beyaz Yaka Kitap Kulübü ile tanıdığımız Fatih Güner‘in son girişimi Kriptopara.io, Türkiye merkezleri üreticileri ve blockchain meraklılarını bir platformda toplamayı planlıyor.

Aynı zamanda Fatih Güner’in haftalık olarak derlediği kripto-para haberlerini, yorumlarını ve analizlerini aboneleriyle mail üzerinden paylaşan girişim, blockchain dikeyinde içerik sağlayan nadir platformlardan biri olma özelliğine sahip. 300’den fazla kişinin bulunduğu Slack grubunda ise yeni para birimleri ve son analizler başta olmak üzere birçok konu aktif olarak konuşuluyor.

- Reklam -HealthcareLab

Bugüne kadar abonelerine 12 adet mail bülteni yollayan girişim, tüm bültenleri de toplu bir şekilde site üzerinden yayınlıyor. Aynı zamanda blockchain buluşmaları da düzenleyen Fatih Güner, site üzerinden 240 TL değerindeki eğitimler de vermekte. Girişimin gelir modeline değinmek gerekirse eğitimleri ve premium abonelik modelini örnek verebiliriz.

Kriptopara.io üzerinden takipçileri ile yakından ilgilenen Fatih Güner ile istediğiniz bir tarihte 10 dakikalık Skype görüşmeleri planlamanız da mümkün. Başarılı projelerle adından söz ettiren Fatih Güner’in blockchain alanında bir farkındalık yaratmasını umuyor ve tebrik ediyoruz.

- Reklam -
- Reklam -

Son İçerikler